PREORDER

Marek Biliński oddaje w Państwa ręce kolejne unikalne wydawnictwo – płytę winylową zawierającą album „E≠MC2”, odświeżoną, zwracając szczególną uwagę na dynamikę, powietrze, szczegółowość i siłę ekspresji nagrania oraz dopasowaną do współczesnych HI-END-owych systemów odsłuchowych.

Jako bonus w kopercie albumu znajdziecie Państwo reprodukcję rękopisu dwóch utworów „Porachunki z bliźniakami” oraz „Sen mistrza Alberta”.

Jest to druga płyta winylowa w kolekcji wydawniczej Marka Bilińskiego, na którą złożą się wszystkie albumy artysty wytłoczone na winylu,  aż do koncertowego albumu, który ukaże się  jako podwójny album. 

Kolekcja zostanie zakończona wydaniem premierowego, długo oczekiwanego albumu artysty. 

Podsumowując, w ciągu najbliższych dwóch lat, ukaże się dziesięć albumów, które utworzą kolekcję wydawniczą Marka Bilińskiego.  

Album “E≠MC2” wydany na winylu, ukaże się w dwóch wersjach:
  • wersja standard – płyta winylowa w kolorze czarnym, do odtwarzania na każdym gramofonie. Cena: 60 zł;
  • wersja hi-end – ta wersja będzie limitowana oraz numerowana. Ukaże się w ilości 500 sztuk. Płyta w naturalnym kolorze, bez czarnego barwnika, co powoduje obniżenie szumów własnych i zwiększa dynamikę nagrania. Te subtelne różnice są słyszalne wyłącznie na gramofonach i systemach odsłuchowych klasy HI-END. CENA: 85 zł.

Albumy “E≠MC2”  zamówione w trybie PREORDER zostaną wysłane do Państwa w poniedziałek 14.10.2019 roku, przesyłką poleconą, kilka dni przed oficjalną premierą sklepową, która odbędzie się w piątek 18.10.2019 roku.

Albumy będą wysyłane w kolejności zaksięgowania przelewu na koncie bankowym, a nie według daty wysłania zamówienia drogą mailową.