AKTUALNOŚCI

Marek Biliński na EchoConnect

Już 25 października rozpoczyna się w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit.  Również tego dnia, w ramach wspomnianego Festiwalu, odbędzie się niecodzienne wydarzenie pod nazwą EchoConnect. To pomysł na zebranie ludzi, którym na co dzień dość trudno się spotkać: wybitnych przedstawicieli sportu, sztuki i biznesu, których łączy wiele wspólnego: otwartość na cudze doświadczenia, umiejętność wychodzenia poza swoją specjalizację, czy też nieustanna chęć sięgania po najbardziej szalone pomysły. Jednym słowem: kreatywność.
Zapraszam do uczestnictwa.

Marek Biliński uhonorowany medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis"

W dniu 7 maja 2018 roku w Poznaniu, podczas koncertu z okazji 90-lecia Radia Poznań,
Marek Biliński
 otrzymał srebrny medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” nadany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Marek Biliński w Poznaniu

W dniu 7 maja 2018 roku w Poznaniu odbył się koncert “Radio, Poznań, Jazz”, który był podsumowaniem jubileuszu 90-lecia Polskiego Radia w Poznaniu. 
Podczas tego wydarzenia na wspólnej scenie wystąpili Maciej Fortuna, Jan Ptaszyn Wróblewski, Krzesimir Dębski oraz Marek Biliński.
Wszystkie utwory wykonane podczas koncertu zostały zarejestrowane oraz wydane w postaci limitowanej i nie przeznaczonej do sprzedaży płyty CD.
Koncert został również zarejestrowany w formacie video.  

Marek Biliński - Człowiek ze Złotym Uchem

Podczas 9. edycji Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit’17, Marek Biliński otrzymał  nagrodę „Człowieka ze Złotym Uchem”
za „pionierskie dokonania w dziedzinie produkcji muzycznej”.